Всички на плаж на Росенец !


Всички на плаж на Росенец. Да си върнем знамето и народния суверенитет върху публична територия.
Имал съм повод да кажа защо точно там и в този режим са морските сараи.
Отговорът е в пристана. Идеята да бъде специална територия без достъп на външни лица тръгва от целта - да акостират гости за срещи с Доган, които трябва да са извън вниманието на обществото.
Това касае особено посетители от Русия.
Ясно е, че Доган и Пеевски контролират собствена писта за руско влияние. Именно за това Доган пусна руски кораб с 350 милиона лева поръчка без търг?! да удълбава пристанището му на ТЕЦ Варна. И покри всичко в тайна, както по отношение на процедурата за възлагане, така и по отношение на заданието и мисията на този кораб. А тя е особена мисия, в пряко противоречие на националните ни интереси и ангажиментите ни към НАТО.
Борисов си трае, защото още му държи "мокро" от 2013 година.
Вижте президента Радев - ербап, ербап но стигне ли до Доган, и .... НСО нямало да отговаря на "политически" атаки, някакво общи, беззъби и аморфни декларации.
Борисов пък потъва и чака някой друг да му извади горещите картофи и се договаря с Доган зад кадър.
Нинова, Манолова, Слави /свързан с тази система/, да не говорим за Божков спират опозиционността си на темата Доган, пък и Пеевски. Помните ли Манолова по темата Гешев с каква мъка отрони нещо дни преди изборите за кмет. Божков грижливо избягва темата Доган. Да не говорим за Нинова. Слави пуска сценаристи и заместници да говорят "по-свободно", но той самия дума не продумва срещу Доган, защото бизнесът му зависи от тази връзка.
Отвъд тази червена линия - Доган и Пеевски - продължават само истинските опозиционери.
Подкрепете alternativata.bg за да имате избор.
Фейсбук
